Blogy o podnikaní v realitách

Špecifiká predaja realít v regiónoch Slovenska a mikroregiónoch

Predaj dvoch bytov v jednej bytovke môže byť totálne rozdielny vzhľadom na veľké množstvo faktorov. Poschodie, vybavenosť, stav, veľkosť. Rovnako dokážete nájsť obrovské rozdiely medzi predajom nehnuteľnosti na dvoch rozdielnych sídliskách v jednom meste. Aké rozdiely však nájdeme pri porovnávaní metód predaja rôznych nehnuteľností v mikroregiónoch Slovenska?

Výhody spolupráce s Directreal

Stále premýšľate nad podnikaním a už ste sa dostali aj k myšlienke podnikať prostredníctvom franšízy? Je vám realitný trh blízky, no stále potrebujete nejaký impulz, ktorý by vás nakopol? Prečítajte si 5 výhod, ktoré vyplývajú zo spolupráce so spoločnosťou Directreal.

Ako by mal vyzerať dobrý realitný maklér?

Tak, ako nie každý môže byť doktorom, ani realitný maklér nie je povolanie pre každého. Táto práca si vyžaduje množstvo predností a odhodlania, ktoré sme už neraz opisovali. Ako však spoznáte skutočne dobrého realitného makléra? Odpoveď nájdete v článku.

Dôveryhodnosť realitných maklérov

„Ľudia skôr vpustia do bytu hocikoho z ulice, ako realitného makléra!“ – aj toto je jedna zo situácii, ktoré sa na slovenskom realitnom trhu vyskytujú pomerne často. Ako asi vyzerá pohľad do mysle predávajúceho, ktorý sa rozhodol speňažiť nehnuteľnosť? A ako to nakoniec dopadlo?

Podnikajte pod značkou Directreal

Chcete začať podnikať alebo už podnikáte v realitách, no zrazu ste objavili obrovský zoznam problémov, ktoré vám stoja v ceste? Skúste to inak. Podnikať na vlastnú päsť dokáže každý, no už v prvom roku 80 % podnikateľov skrachuje. Ako sa vyhnúť tejto štatistike? Skúste franšízu.

Rozhovor o franchisingu

AKÁ JE HISTÓRIA DIRECTREAL


Koncept vznikol pred siedmimi rokmi z prozaickej priciny. Po úspešnej akvizícii firmy som riešil kúpu nehnuteľnosti. Jednal som s viacerými realitnými maklérmi a neveril som vlastným očiam ako tento trh funguje resp.nefunguje. Mám rád výzvy a preto nasledovalo rozhodnutie veci zmeniť.