Blogy o podnikaní v realitách

S čím musia zápasiť realitní makléri v rôznych regiónoch?

Práca realitného makléra so sebou nesie obrovský koncept rôznych zručností a znalostí, ktoré musí každý dobrý maklér ovládať. Ak si myslíte, že medzi ne patrí len právna znalosť pri tvorbe zmlúv a komunikačné schopnosti, ste na omyle. S čím všetkým si musia poradiť realitní makléri pri predaji špecifických nehnuteľností a aké kanály a nástroje k tomu využívajú?

7 najväčších chýb realitných maklérov

Množstvo realitných maklérov, hlavne z radov tých mladých a neskúsených, sa pri honbe za rýchlym úspechom veľakrát spáli na úplne elementárnych chybách. Ktorých 7 chýb sa pri práci makléra vyskytuje najčastejšie a ako sa im môžete prípadne vyvarovať, ak sa v niektorej z nich nájdete?

Ako by mal vyzerať dobrý realitný maklér?

Tak, ako nie každý môže byť doktorom, ani realitný maklér nie je povolanie pre každého. Táto práca si vyžaduje množstvo predností a odhodlania, ktoré sme už neraz opisovali. Ako však spoznáte skutočne dobrého realitného makléra? Odpoveď nájdete v článku.

Dôveryhodnosť realitných maklérov

„Ľudia skôr vpustia do bytu hocikoho z ulice, ako realitného makléra!“ – aj toto je jedna zo situácii, ktoré sa na slovenskom realitnom trhu vyskytujú pomerne často. Ako asi vyzerá pohľad do mysle predávajúceho, ktorý sa rozhodol speňažiť nehnuteľnosť? A ako to nakoniec dopadlo?

Podnikajte pod značkou Directreal

Chcete začať podnikať alebo už podnikáte v realitách, no zrazu ste objavili obrovský zoznam problémov, ktoré vám stoja v ceste? Skúste to inak. Podnikať na vlastnú päsť dokáže každý, no už v prvom roku 80 % podnikateľov skrachuje. Ako sa vyhnúť tejto štatistike? Skúste franšízu.