Ako vyzerá naša spolupráca v praxi?

Realitná kancelária

Bolo odjakživa Vaším snom mať vlastnú realitnú kanceláriu. Nemajte obavy a podnikajte bezpečne. Pýtate sa ako ? Jednoducho. Odpoveďou je franšízing. Že si neviete predstaviť ako taká spolupráca vyzerá.. Základný princíp je jednoduchý, podnikáte ako samostatný právny subjekt, pričom však vystupujete pod známou značkou, ktorú všetci poznajú. Okrem toho, že sa od prvého dňa na trhu stávate známym, získavate aj non-stop podporu zo strany našej spoločnosti. Franšízing je moderná forma podnikania s minimalizáciou rizika možného neúspechu.

Realitný maklér

Práca realitného makléra je dynamická, rýchla, živá, stále iná. Menia sa Vám nehnuteľnosti, ktoré predávate, iní sú klienti s ktorými prichádzate do styku. Ak túžite po tom, aby ste si túto prácu vyskúšali a vlastnej koži, tak ste na správnom mieste. U nás sa z Vás stanú realitní profesionáli. Skúsenosti Vám bude prinášať jednak prax ako aj naše pravidelné školenia. Ak sa chcete dozvedieť viac o práci realitného makléra, prezrite si náš blog.

Vlastná realitná kancelária :

Bavia Vás reality ? Chceli by ste mať vlastnú realitnú kanceláriu, ale stále sa nedokážete odhodlať k tomu urobiť prvý krok. Práve ste ho urobili, nachádzate sa totiž na správnom mieste, kde dostanete odpovede na všetky Vaše otázky (hyper text FAQ) ktoré Vás trápia v súvislosti s otvorením vlastnej realitnej kancelárie. Rady Vám poskytnú realitní experti ktorí majú roky praxe a za sebou tisícky zrealizovaných obchodov viac v sekcií o nás.