Chcem sa posunúť v kariére makléra

Spolupráca v Directreal

Ste úspešný realitný maklér, ale neviete, ako viesť ľudí? Nemáte manažérske skúsenosti a dospeli ste k tomu, že je najvyšší čas posunúť sa o krok ďalej? Majitelia úspešných kancelárií vám pomôžu a poradia, koho prijať do tímu a ako s ním pracovať.

Prepracovaný IT systém

V IT technológiách sme doma. Neustále vylepšujeme systém na základe požiadaviek trhu a maklérov. Pracujeme s najmodernejšími trendmi v tejto oblasti: video, virtuálne prehliadky, 3D pôdorysy. Sme pripravení na nové výzvy.

Značka Directreal

S vizitkou Directreal v ruke sa vám otvárajú aj tie dvere, ktoré ste mali doteraz zatvorené. Značka Directreal je na trhu uznávaná firma, s ktorou spolupracujú aj veľké, nadnárodné spoločnosti. Budete pozitívne prekvapení z reakcie ľudí!

ZDRAVÍME NOVÝCH KOLEGOV

Obchod s nehnuteľnosťami je stále živý. Ak chcete podnikať, tak v tejto oblasti. Vitajte medzi nami. Sme realtiná sieť Directreal a milujeme našu prácu. Rozdiel medzi maklérom a majiteľom kancelárie je diametrálny. Musíte byť skutočným manažérom. Vážime si svojich kolegov a zaujíma nás, ako sa im darí.

Aj preto vám ponúkame koncept franšízy. Podnikania s podporou silného partnera, ktorého na trhu všetci poznajú. Rozbehnite svoju firmu bez počiatočných pádov na kolená. My sme si to už vyskúšali, nerobte tie isté úvodné chyby a radšej sa venujte priamo obchodu s realitami.

U nás budete mať pocit, že ste súčasťou jednej rodiny, ktorá si navzájom pomáha a ťahá za jeden koniec.