Predávajte hneď, nečakajte roky.

Máte dve možnosti

Ak uvažujete nad tým, ako naštartovať vlastnú firmu, tak máte dve možnosti. Pustiť sa do podnikania sám a všetko skúsiť na vlastnej koži, alebo podnikať formou franšízingu. Franšízing znamená podnikanie pod overenou značkou.

Podnikajte bezpečne

Pre koho franšíza je

Franšízing Directreal je určený tomu, kto hľadá nezávislosť a uspokojenie z vlastného podnikania a chce využiť výhody uznávaného, rešpektovaného mena a fungujúceho konceptu, a to aj bez získaných rokov skúseností.

Prečo sa pridať?

Úspešný s úspešnými

Franšízant začne podnikať s veľkými šancami na úspech, pretože začína podnikať so známou značkou. Má rýchlejší vstup na trh v porovnaní s bojom na vlastnú päsť. Know-how získate už pri štarte podnikania.

Vieme ako na to

CHCETE PODNIKAŤ, ALE CHÝBAJÚ VÁM SKÚSENOSTI?

Pokiaľ zvažujete, ktorá oblasť je stále prosperujúca, máme odpoveď. S nehnuteľnosťami sa neprestane obchodovať nikdy. Každý predsa potrebuje niekde bývať. Bojíte sa, že by ste v silnej konkurencii spočiatku nemali šancu uspieť? Staňte sa súčasťou sveta Directreal – realitnej franšízovej spoločnosti.

Robíme to už roky a stále nás to neomrzelo, pretože v tom vidíme zmysel a úspech. Systém franšízy je pritom geniálny. Ste sám sebe pánom a zároveň máte za sebou partnera, na ktorého sa môžete bezvýhradne spoľahnúť. Nestrácajte čas s učením sa na vlastných chybách.

My sa o vás postaráme. Získate od nás školenie a plnú podporu. A vy sa budete môcť naplno venovať biznisu.