Naša realitka sa chce pridať do siete

CHCEM BYŤ SILNÝ V MOJOM REGIÓNE A ZARÁBAŤ VIAC

So značkou Directreal budete zaujímavý aj pre veľkých klientov.

Poradenstvo a podpora

Zavrite oči a predstavte si 1000 obhliadok nehnuteľností... Áno, toľko ich naši makléri absolvujú, ale nie za 10 rokov, ale za mesiac! O všetky skúsenosti sa delíme, nič si nenechávame pre seba. A ešte máme aj hot-line číslo. Pomôžeme vo všetkom.

Overené know-how

Naše know-how je vymyslené na Slovensku, pre Slovákov. Žiadne kúpené a prerobené na slovenskú mentalitu. Sme hrdí na jedinú skutočne fungujúcu slovenskú franšízovú spoločnosť! O tomto netreba čítať, to treba zažiť!

Ako vyhľadávať a viesť ľudí

Všetko je o ľuďoch! Aj v Directreal sú najdôležitejší makléri. Sú to oni, ktorí reprezentujú Vašu firmu. Vieme, ktorí sú tí správni pre Vás, vieme Vám ich pomôcť nájsť a vieme, ako s nimi pracovať, aby ste boli TOP vo vašom regióne! Záleží nám na tom!

Sme radi, že ste nás navštívili.

Zdá sa, že sa venujete realitám už dlhšiu dobu, vlastníte kanceláriu, ale stále to nie je ono. Uvažujete nad tým, ako to zmeniť, vylepšiť, jednoducho byť značkou, ktorú každý pozná? Franšíza - To je odpoveď na Vaše otázky.

Zakúpte si licenciu Directreal, pretože my máme to, čo Vám chýba. Skúsenosti, know-how, silných partnerov a zabehnutý marketing. Prezradíme Vám zaručené postupy ako na to - čo robiť a čoho sa strániť. Pomôžeme Vám, aby ste boli hneď globálnou značkou, ktorú ľudia poznajú a dôverujú jej.

Biznis u nás je transparentný, čo hneď v úvode zistíte sami. Podnikanie nebolo nikdy také jednoduché.