Zákazky, ktoré sú pre iných nedostupné

Lukratívne nehnuteľnosti

Jedným z najpálčivejších problémov v rámci realitného biznisu je získanie zákazky, kontaktu resp. samotné naberanie nehnuteľnosti do ponuky. Sieť Directreal má širokú databázu kontaktov a zazmluvnených partnerov, ktorí vám ochotne dajú tip na exkluzívny predaj nehnuteľnosti skôr, než sa táto ponuka dostane do džungle menom realitný trh.

Už žiadna uhorková sezóna

Stalo sa vám, že ste pri realitnom podnikaní narazili na dlhé obdobie, počas ktorého ste sa nedostali k žiadnym novým klientom alebo obchodom? Ako súčasť silnej realitnej značky sa už takýchto situácií báť nemusíte.​Prostredníctvom našich kontaktov vám môžeme sprostredkovať dostatok nových klientov a nehnuteľností na predaj.

Zastupujte klientov pri exkluzívnych obchodoch

K žiadnemu z realitných obchodov nesmiete pristupovať lajdácky! Každý obchod má svoju hodnotu a posúva vás ďalej – ergo si ho musíte vážiť. ​Pri každom jednom obchode prezentujete dobré meno spoločnosti a svojim správaním a prístupom ku klientovi ho môžete odradiť od ďalšieho využívania realitných služieb v budúcnosti. ​Niektoré obchody sú však exkluzívnejšie, a práve k tým sa môžete dostať cez našu overenú sieť kontaktov.