Jednotná marketingová línia

Marketing na úrovni

Jedno grafické oddelenie znamená jednu líniu a jednu značku. Silnú značku, ktorú poznajú klienti, konkurencia, partneri, developeri – jednoducho všetci, ktorí sa hýbu vo svete realít. Nemusíte pracne a dlhoročne budovať vlastnú značku, ale prezentujte sa tou, ktorá už svoje postavenie a meno má. Toto pre vás znamená nemalú úsporu vašich financií, ktoré môžete investovať niekde inde a pretaviť ich na váš zisk. Úspora marketingových nákladov je ďalšou obrovskou výhodou prečo byť súčasťou siete Directreal.

Nie je to len o reklame

Medzi hlavné v​ýhody podnikania vo franćíze patrí aj úspora financií, ktoré by ste inak museli investovať do budovania vašej značky. Z​načka Directreal však už existuje a vy môžete so svojou pobočkou prevziať všetky zmluvné identifikátory, grafické výstupy, ale aj iné reklamné praktiky, ktoré využíva celá naša sieť.

Šetríte peniaze, no najmä váš čas

Čas = peniaze a pri realitnom trhu to platí snáď aj 5-násobne. ​Nemusíte hľadať grafika, čakať na podklady k inzerátu, ani sa starať o komunikáciu s dodávateľmi . ​O všetko sa postará centrála a vedenie značky. Vy máte tak dostatok času na svojich klientov, obhliadky nehnuteľností a vypracovávanie zmlúv, ale i prípravu inzerátov.