Najmodernejšia forma prezentácie.

Nezaostávajte​​

Ideme s dobou, a preto vieme, čo je pre vás najlepšie. Pri prezentácii nehnuteľností používame najmodernejšiu technológiu 3D scanovania priestorov a virtuálnych prehliadok. Toto je totiž to, čo klienti chcú, a vy im to budete vedieť dať. Najmodernejší marketing? zabudnite na printy a nefungujúce billboardy – aj tu ideme s modernými trendmi a riešime všetky aktuálne marketingové kanály – Google AdWords, Instagram, Facebook... toto všetko vám bude pomáhť s prezentáciou, ak sa stanete súčasťou siete Directreal.

Poďte s nami, poďte s dobou

Doba technológií a internetu sa ​nenávratne dotkla aj realitného trhu a spôsobov, akými sa môže realitná kancelária prezentovať.​ V Directreal na to myslíme, a preto sa stále vzdelávame v implementácii nových spôsobov reklamy, ktorá osloví potenciálnych klientov. Ak chcete takéto postupy využívať aj vy, s nami sa k nim ľahko dostanete.

Technológie, o ktorých sa iným môže len snívať

Okrem tradičných online kanálov radi poskytujeme klientom aj pridanú hodnotu, ktorú vo svete realít najviac vystihujú 3D prehliadky a virtuálna realita. ​Nasaďte klientovi VR okuliare a nechajteho poprechádzať sa v novom dome bez toho, aby ste ho museli navštíviť.​ Pri dobrej káve to bude preňho nielen zážitok, ale aj ďalší dôvod spolupracovať s vami aj v budúcnosti.