Interná databáza klientov

Noví klienti

Dlhoročné pôsobenie na trhu s realitami znamená, že sme si dokázali ako značka vybudovať širokú databázu vlastných klientov. Byť súčasťou našej siete pre vás automaticky znamená aj prístup k tejto databáze a tým pádom jednoduchšiu cestu ku klientovi, ktorý rieši predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.

Nemáte čo predávať? S nami sa to nestane

Vaši klienti za vami neprídu vždy sami. Samozrejme, nájdu sa aj takí, ktorí si vás osobne vyhľadajú na základe vlastných dobrých skúseností alebo odporúčaní iných spokojných klientov. ​Niekedy však prídu momenty, kedy vaša schránka dopytov zíva prázdnotou. Pod záštitou značky Directreal sa vám však takáto situácia nemôže stať. Máme veľký a pravidelne aktualizovaný zoznam klientov, ktorý vám vždy pomôže nájsť nové obchodné prípady.

Nájsť vhodnú nehnuteľnosť? Žiadny problém

Medzi vašich klientov budú patriť aj bývaniachtiví ľudia, ktorí od vás očakávajú ponuku nehnuteľností, ktoré sú na predaj. ​Ako dobrý maklér musíte nehnuteľnosti vo svojej ponuke dobre poznať a​ vysypať ich z vrecka na stôl. Nájsť vhodnú nehnuteľnosť pre vás s našou databázou nebude žiadny problém a klientov môžete zavolať na zaujímavé obhliadky.