Naše Know how

Vieme ako

Dve slovíčka, za ktorými sa skrýva 12 rokov skúseností, ktoré sme pripravení ochotne vám odovzdať. Stačí sa riadiť našimi radami a úspech príde sám. Určite si necháte poradiť od niekoho, kto predal celé mesto, áno mesto. Galantu. Máme za sebou vyše 15 000 realitných obchodov, čo celkovo predstavuje také množstvo obslúžených jednotlivcov (klientov), ktoré by dokázalo zaplniť dva celé národné futbalové štadióny (cca 45 000).

Vieme, o čom hovoríme

Nie sme realiťáci s dvomi predanými nehnuteľnosťami. Nie sme ani jedna pobočka, ktorá z ruky do úst funguje už pár rokov. Sme silná značka a realitná sieť, ​Ktorá má okrem predaja nehnuteľností skúsenosť aj s vedením franšízy a poskytovaním supportu ďalším desiatkam pobočiek. ​Na naše slovo a know-how sa môžete spoľahnúť.

Čísla hovoria za nás

Počet predaných nehnuteľností, počet spokojných klientov, ale aj počet otvorených pobočiek na celom Slovensku a vyškolených maklérov sú údaje, ktoré vás presvedčia o našej profesionalite. Nezostávajte pri zemi, mierte vyššie. S Directreal sa vám to určite podarí!