Rešpekt konkurencie na realitnom trhu

Naozaj. Neveríte? Reálna situácia:

Prídete na výročné stretnutie členov národného združenia realitných kancelárií , kde nájdete zástupcov zo všetkých realitných kancelárií na celom Slovensku. V momente, akonáhle sa predstavíte a vytiahnete vizitku s logom spoločnosti Directreal, získavate uznanie za kvalitu poskytovaných služieb, veľkosť značky a všeobecný rešpekt v očiach osoby, ktorej vizitku odovzdávate.

Nie sme žiadni amatéri

Predstavte si, že vy sami hľadáte realitné služby. Ktorá firma na vás spraví väčší dojem? J​ožko Mrkvička Perfekt Reality Horné Lazy?​ Alebo ​Directreal?​ Našu spoločnosť poznajú spokojní klienti, ale aj naša silná konkurencia. Všetci však veľmi dobre vedia, že kladieme vysoký dôraz na poskytovanie kvalitných služieb a rovnako nás akceptujú ako silnú konkurenciu. Staňte sa realitným profesionálom

Nechcete si celé roky budovať meno?

Nebavia vás pohŕdavé pohľady a laxný prístup vašich potenciálnych klientov pri pohľade na vašu ponuku? S​taňte sa aj vy členmi siete Directreal.​Pod záštitou našej značky vás klienti aj konkurencia budú brať seriózne a s úctou. Rovnaký rešpekt, dobré správanie a porozumenie by ste však mali prejaviť aj vy.